ajutor

Diete

Postata de sherlyn cu 14 ani in urma.

buna ziua. stiu ca la 15 ani nu se tin diete dar am 57 kg:( .as vrea si eu da dau 3kg jos:D intr`o saptamana daca se poate.va rgo ajutati`ma

Raspunsuri (1)

kaine

acum 14 ani

ai 15 ani, esti inca in crestere. mananca sanatos si normal, fa miscare si corpul tau va fi ok. daca incepi cu diete de la varsta asta iti vei da metabolismul peste cap. nu cred ca 3 kg sunt o trageie.