Din ce cauza pot avea dureri de cap si diaree?

Diaree

Postata de Myrela20 cu 6 ani in urma.

Buna seara ma numesc maria.Am fost operata acum putin timp de apendicita acuta,iar de cateva zile am dureri de cap si diaree si orice mananc si beau ies afara .am fost la medicul de familie mi.a dat cv pentru stomac si diaree si nu au avut niciun efect..

Raspunsuri (3)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Apendicita-si-alte-cauze-de-abdomen-acut/alimente-recomandate-dupa-operatia-de-apendicita_9621

Utilizator11581675856

acum 4 ani

Buna ziua aceași problema am si eu si aceași operatie, imi puteti spune si mie cum ati rezolvat problema. Va multumesc

AnaM

acum 3 ani

Buna ziua! Aceleasi probleme le am si eu in urma unei operatii. Ati rezolvat?