De ma deranjez la stomac frecvent?

Diaree

Postata de Utilizator11612137359 cu 3 ani in urma.

De ceva timp aproape 1 an chiar si mai mult ma confrunt cu aceasta situatie. Ma deranjez la stomac aproape in fiecare saptamana si imi trece cu o pastila de imodium , dupa aceea iar ma deranjez la o saptamana si tot asa... ce am ? Imi puteti da un sfat ? Multumesc

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes:https://sfatulmedicului.ro/Tulburari-de-tranzit--diareea-si-constipatia-/ce-afectiuni-poate-ascunde-diareea-persistentai_17518