Va rog Ajutatzi-ma

Diabetul zaharat

Postata de EuNicolae cu 14 ani in urma.

Buna ziua! Tatal meu are 53 de ani , are diabet zaharat de tip 2 depistat in 2007 ,pana acuma 10 zile a avut tratament cu Silubin Retard 2 pe zi si cu Maninil de 3.5 mg tot 2 pe zi.Momentan ,timp de 14 zile i sa schimbat tratamentul.Acuma i-a Siofor 850 3 pe zi si Maninil 3,5 mg 2 pe zi si Fitodiab 6 pe zi...Mentzionez ca a avut o glicemie (ultima) de 234 si Colesterol de 238...Care combinatzie din tratament este mai buna??Sau stitzi Dumneavoastra vreun alt tratament cu alt Medicament???...Va rog frumos ajutatzi`ma.

Raspunsuri (1)

mariana iuliana177395

acum 14 ani

incearca un tratament naturist da rezultate foarte bune
doctora se numeste RODICA BADULESCU DIN BUZAU
va dau numarul de telefon sa o sunati ca merita
consult 30 ron.
eu am avut probleme cu tiroida si m am vindecat desi in tratamentul din medicina generala nu scapam fara operatie
incercati ca merita