tratament cu zeolit

Diabetul zaharat

Postata de dorudopp cu 11 ani in urma.

va rog frumos sa-mi spuneti daca afacut cineva tratament cu zeolit-ptr. insuficienta renala cauzata de diabet. nu doresc raspunsuri de la distribuitori sau producatori de produse naturiste. eu fac si dializa. exista vreo sansa de ameliorare?
multumesc mult. doru
[email protected]

Raspunsuri (3)

gica

acum 11 ani

da exista sanse foarte mari de vindecare
daca asculti mesajul video al dr. catalin luca oferit la otv vei intelege mai bine miracolul cu acest mineral--zeolit
iti urez succes

dorudopp

acum 11 ani

multumesc...dar luca este un escroc.
el spune la tv niste minciuni grosolane.
spune ca poti sa incepi sa-ti refaci rinichii cu zeolit chiar si in cazul celor dializati. asta este cam de puscarie ptr. escrocherie.
am fost la el la cabinet si totul este mizerie.
el este un ingalat ,ingamfat iar cabinetul este sub orica critica.
genul de medic escroc nerealizat care a trecut pe naturism
nu spun ca zeolitul dublat de unregim sever nu poate regla organismul. dar sa ajungi sa nu mai faci dializa....
in rest numai bine gica.
doru

MARI

acum 10 ani

DE CE DR. LUCA NU RASPUNDE LA TELEFON