Siropul de miere bio Hoyer

Diabetul zaharat

Postata de Dienutza lui cu 12 ani in urma.

Siropul de miere bio Hoyer poate fi luat si de diabetici? daca da, de cate ori pe zi si in ce cantitati? Multumesc anticipat!

Raspunsuri (2)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Stati de vorba cu medicul nutritionist- diabetolog , cel care va are in evidenta si tratament, care va cunoaste atat gradul diabetului cat si regimul dietetic Numai astfel nu se poate gresi..

Dienutza lui

acum 12 ani

Bine. Multumesc mult!