sexul la barbatul diabetic

Diabetul zaharat

Postata de Razvan cu 11 ani in urma.

buna,am 33 de ani si de aproape 5 ani sufar de diabet zaharat .in primii 3 ani am urmat un tratament pe baza de diaprel pastile,iar de 1 an si jumatate sunt insulino-dependent (apidra si lantus).de vreo 8 luni nu mai pot obtine o erectie.va rog din suflet ma paote cineva ajuta?va multumesc din suflet

Raspunsuri (8)

Sari

acum 11 ani

Incerca sa faci ceva sport, miscare multa,si ajuta foarte mult masaje pe partea lombara, cu uleiuri de la naturisti. Cauta sa mananci sp***aci, gasesti la supermarket -uri,siropuri sau fructe de rodie, ciuperci.
Poate si un psiholog sa te ajute, caci de foarte multe ori majoritatea problemelor pornesc de la blocaje emotionale.
Si partenera este un factor decisiv. poate cauta ceva nou, sa-ti stimuleze apetitul.

Razvan

acum 11 ani

multumesc sari!

adam

acum 10 ani

pasta de gips

adam

acum 10 ani

pasta de gips

Elena

acum 11 ani

Mergi la doctor pt tratament de specialitate. Problemele pe care le ai pot aparea in diabet, sunt consecinte, complicatii ale acestuia. Se lezeaza nu stiu ce nervi, terminatii, vene,....iar problema poate deveni ireversibila. Nu sunt medic, dar am citit cate ceva despre asta. Mergi la medic. Succes si sanatate.

Razvan

acum 11 ani

multumesc mult elena!

ionel

acum 11 ani

CIALIS se elibereaza fara reteta in farnacii , cu jocuri erotice inainte cu aceiasi partenera. te tine 3 zile

Razvan

acum 11 ani

multumesc ionel!