Salutare

Diabetul zaharat

Postata de Vex cu 10 ani in urma.

Ce trebuie sa fac sa scad glicemia astfel incat sa iasa in limitele normale dimineata cand mi se iau probe de sange la laborator? ce truc trebuie sa aplic sau ce pastile trebuie sa iau? Am nevoie urgenta de un raspuns sincer !

Raspunsuri (1)

victoras

acum 10 ani

Trucuri??Sa fii atent la ce maninci!!!Medicul iti va spune ce trebuie sa faci!!!In niciun caz,trucuri, ca e vb. de sanatatea ta!!!!Poti chiar avea diabet!!!DC ti ai facut GICEMIA???