prezinta vreun risc

Diabetul zaharat

Postata de c0vriG cu 13 ani in urma.

buna ziua Glykofit este benefic pentru ficat?il protejeaza?

Raspunsuri (4)

c0vriG

acum 13 ani

buna ziua Glykofit este benefic pentru ficat?il protejeaza?

Dr. Mihalcea Madalina

acum 13 ani

din cate stiu acest produs este un adjuvant in tratamentul DZ tip 2 , ac***a la baza extract din plante,actiunea lui este de a potenta scaderea glicemiei
daca doriti sa-l folositi pentru a avea un efect hepatoprotector ar fi bine sa alegeti un produs care sa faca in principal acest lucru

Dr. Enculescu Dan-Anton

acum 13 ani

pt diabet suplimentul naturist cel mai eficient este diabetico.pt ficat naturist va recomand esentin

Ioana

acum 9 ani

Buna ziua! Si mie mi-a recomandat farmacista Glykofit. Nu are cum sa dauneze pentru ca e un produs natural pe baza de morus alba si magneziu. Eu nu am am avut nicio problema in tot acest timp. Mi se pare foarte eficient si ieftin. Il puteti incerca fara nicio grija, nu are contraindicatii :)