picioare negre si umflate

Diabetul zaharat

Postata de maria.florescu cu 12 ani in urma.

Buna ziua,
Am diabet, hepatita cronica virus C de aproximativ de ani picioarele au inceput sa mi se umfle si sa imi apara pete de culoare neagra, in momentul de fata sa extins pe tot piciorul si imi da o senzatie de mancarime, mai mentionz ca am trombocitele mici. Va rog sa ma ajutati cu un raspuns, ce trebuie sa fac? Este cazul de internare daca da unde si daca puteti sa imi recomandati un oras sau un doctor specializat in problema mea!
Multumesc

Raspunsuri (1)

ADRIANA

acum 12 ani

toate semnele duc spre ACO ADICA ARTERIOPATIE CRONICA OBLITERANTA,NU E DE JOACA ,APELATI LA MEDIC CAT MAI URGENT,LA CLUJ STR CLINICILOR DR FODOR MARIUS CHIRURGIE UNU