Pensionare

Diabetul zaharat

Postata de dan40 cu 12 ani in urma.

Buna ziua,am 44 de ani si am diabet zaharat tip 2 si as vrea sa stiu daca pot sa ma pensionez pe caz de boala? Daca da ce acte imi trebuiesc .
Va multumesc si astept raspuns pe adresa de mail:[email protected]

Raspunsuri (6)

Iuli

acum 12 ani

De cand diabetul zaharat impiedica lucrul?!

dan40

acum 12 ani

nu numai diadet am am facut acum citi vaani si 2 fibrilati si acum de 1 an si 5 luni m-a depistat cu diabet la inceput am avut 245 si acuma cu tratament 170-180.

Iuli

acum 12 ani

Sunt extraordinar de multi oameni cu diabet in lume. Daca nu sunt alte complicatii ale acestuia, toti lucreaza fara probleme.

Mihaela22120678

acum 12 ani

Nu cred ca se pensioneaza cu aceste afectiuni. Sanatate!

Cristi

acum 12 ani

Tu esti chiar idiot/idioata.

Nu mai raspunde asa mai nenorocitule...sunt foarte multi oameni cu probleme grave de sanatate, cauzate de diabet; oameni ce nu mai pot munci pentru tine, boule!

dan40

acum 12 ani

Cu cine vorbesti? cui te adresezi?