pensie de boala

Diabetul zaharat

Postata de carmen-nini cu 14 ani in urma.

Buna ziua am46 de ani si sufar de:obezitate morbida135kg,diabet tip2 sub tratament,hipertensiune sub tratament,hernie disc operata,varice asi dori sa stiu daca ma pot pensiona de boala lucrez bucatar si nu mai pot lucra in picioar atea ore.Va multumesc

Raspunsuri (1)

Dr. Mihalcea Madalina

acum 13 ani

pentru o informatie corecta ar fi bine sa mergeti la unul din cabinetele teritoriale de expertiza capacitatii de munca , dar cred ca la aceste diagnostice aveti mari sanse