Neacsa Vasile

Diabetul zaharat

Postata de Liliana23684796 cu 11 ani in urma.

A achizitionat cineva cartea "Curaj, diabetul se poate vindeca"? si daca da as dori niste informatii despre aceasta carte.

Raspunsuri (8)

ady47

acum 11 ani

Da, am cumparat cartea si am primit si un flacon gratuit cu niste pastile americane (Blood sugar suport) pentru echilibrarea zaharului din sange, in cadrul unei promotii pe care o acorda firma (Euro Net SRL)-

Liliana23684796

acum 11 ani

Multumesc pentru raspuns dar as vrea sa stiu daca sunteti multumita de carte si ce rezultate aveti.

Liliana23684796

acum 11 ani

Multumesc pentru raspuns dar as vrea sa stiu daca sunteti multumita de carte si ce rezultate aveti.

Liliana23684796

acum 11 ani

Multumesc pentru raspuns dar as vrea sa stiu daca sunteti multumita de carte si ce rezultate aveti.

tony

acum 11 ani

Da am cumparat cartea si este o mare teapa, nu va recomand sa dati banii pe tampenii.

Liliana23684796

acum 11 ani

Multumesc din suflet, ma gandeam eu ca e prea frumos sa fie si adevarat.

Gina

acum 11 ani

De ce este o mare teapa, detalieza te rog.

Razvan

acum 10 ani

Diabetul se poate vindeca foarte simplu. Problema e ca trebuie sa iti schimbi obiceiurile ce au dus la diabet. Printre ele e mancarea nesanatoasa si stresul. Uite aici niste informatii utile despre diabet: www.cumsevindecadiabetul.ro