mal peforant plantar(neuropatia diabetica )

Diabetul zaharat

Postata de MONICA5596567 cu 16 ani in urma.

Confruntandu-ma frecvent cu aceasta afectiune mi-a intarit convigerea asupra recomandarii medicului in legatura cu respectarea celor 10 porunci ale piciorului diabetic. Suferind de 1 an de mal perforant plantar am cautat tot felul de remedii. In urma cu 2 luni cand am fost la pansat mi-au recomandat un produs, DIABETIC FOOT CARE, pe care-l folosesc cu rezultate bune si l-am gasit pe internet.

Raspunsuri (2)

MONICA5596567

acum 16 ani

Confruntandu-ma frecvent cu aceasta afectiune mi-a intarit convigerea asupra recomandarii medicului in legatura cu respectarea celor 10 porunci ale piciorului diabetic. Suferind de 1 an de mal perforant plantar am cautat tot felul de remedii. In urma cu 2 luni cand am fost la pansat mi-au recomandat un produs, DIABETIC FOOT CARE, pe care-l folosesc cu rezultate bune si l-am gasit pe internet.

iordanescu mariana

acum 9 ani

As vrea sa-l incerc si eu. De unde se poate cumpara? Multumesc!