Ionela?

Diabetul zaharat

Postata de Ionela cu un an in urma.

Buna ziua, fetiță mea de 8 anișori face pipi cu sânge,am mers la pediatrie și i s-au făcut niște teste de urina ,și i-au ieșit și că pierde proteine din sânge??? Mi-au dat să fac analize pt urina din nou .Este grav?? Mulțumesc!!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Infectii-urinare/hematuria-urinarea-cu-sange_610