Hipoglicemia - nivelul scazut al glucozei in sange

Diabetul zaharat

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

Doresc sa stiu daca se poate repara aceasta problema la un copil de 12 ani, medicul din Giurgiu a zis ca nu avem nici o sansa deoarece ligamentul este rupt si nu se mai poate indrepta degetul . Va multumesc ! Va rugam mult sa ne da-ti un sfat in cel mai scurt timp.Acest incident s-a intamplat cu doua saptamani in urma

Raspunsuri (2)

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Buna Petronela
Ne poti spune mai exact despre ce problema este vorba, asa poate te putem ajuta cu un sfat

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Buna ziua! Am fata de 21 de ani care s-a nascut cu o pata de par in zona lombara de dimensiunea unei palme. La varsta de 7 ani in urma unei radiografii la coloana vertebrala s-a descoperit ca are spina bifida ascunsa. Medicul pediatru m-a asigurat ca acea bucata de par va cadea pe parcursul timpului, lucru care nu s-a intamplat. Ce se poate face pentru a indeparta acea zona fara sa-i afecteze sanatatea si care ar fi costurile unei asemenea intervenii? Mentionez ca este studenta. Va multumesc anticipat!