fetita mea are probleme

Diabetul zaharat

Postata de cristinaminune cu 14 ani in urma.

Buna ziua am trimis la dumneavoastra problema fetitei mele si inca nu am primit un raspuns .V-a rog foarte mult ,din suflet sa preluati fisa cat mai repede ,am nevoie de un specialist urgent .Pot veni oriunde cu fetita .MULTUMESC 0761878... CRISTINA

Raspunsuri (2)

mikmok

acum 14 ani

ce are fetita?

SfatulMedicului

acum 14 ani

Buna ziua,

Ne cerem scuze pentru acest inconvenient. In aceasta perioada medicii sunt asaltati cu foarte multe fise medicale din cauza afectiunilor de sanatate sezoniere si nu reusesc sa ne incadreze in timpul promis (72 ore).

Fisa medicala a copilului dvs. a fost alocata unui alt medic de la care avem promisiunea ca va va trimite un raspuns in cel mai scurt timp (pana maine dimineata cel tarziu).

Inca o data ne cerem scuze pentru aceasta problema.

Multa sanatate,
Echipa SfatulMedicului.ro