diabetul

Diabetul zaharat

Postata de [email protected] cu 12 ani in urma.

am o nepoata de 2ani jumate afacut niste analize laun laborator si isa spus ca ar putea avea un inceputn dediabet ,si am decis sarepetam analizele sa vedem daca si al doilea laborator ne va da acelas rezultat,va multumesc

Raspunsuri (2)

Medic Epuran

acum 12 ani

Pot să vă spun doar că aţi luat o decizie foarte bună pentru efectuarea analizelor şi la alt laborator

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

ne-ati putea scrie si motivele pentru care ati facut aceste analize? ati observat ceva neobisnuit la nepoata dumneavoastra? sau au fost doar niste analize de control?
ne-ati putea scrie rezultatele acestor analize?

va urez o zi buna