diabetul

Diabetul zaharat

Postata de brunetuvlad cu 12 ani in urma.

ce tratamente naturiste se pot folosi in paralel cu siofor.

Raspunsuri (1)

Medic Epuran

acum 12 ani

Cel mai în măsură să vă ofere un răspuns la întrebarea d-vs este un medic specializat în remedii pe bază de produse naturiste sau un medic nutriţionist.
Referitor la terapia asociată administrării Sioforului vă pot spune doar că în cazul în care terapia cu Siofor nu este suficientă, pentru normalizarea glicemiei se pot asocia sulfonileureice: Tolbutamid, Gliclazid, Glipizid, Glimepirid, etc.