Diabetul zaharat tip 1 (insulino-dependent)

Diabetul zaharat

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

cauzele comei diabetice

Raspunsuri (7)

comentarii utilizatori

acum 16 ani

sunt medicamente pentu remediu total?va ror frmos sami raspundeti.

milica1

acum 16 ani

hipo sau hiper glicemia

comentarii utilizatori

acum 15 ani

as vrea sa stiu cum se tratreaza raguseala la diabetici.

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Buna!Mama mea are diabet de aprximativ 9 ani as vrea sa stiu daca diabetul poate sa dispara intrun timp de ani?

comentarii utilizatori

acum 15 ani

cunosc o persoana care imi este foarte draga si are acest tip de diabet. as vrea sa stiu daca dupa o anumita perioada de timp va disparea. si mai am o intrebare :cum afli ca ai diabet?si cum se manifesta acesta la inceput? multumesc anticipat si astept raspuns!

comentarii utilizatori

acum 15 ani

sunt cristina de ceva timp beau intru-na apaa mie sete ingrozitoorr:-((( si fregventez tualetaa o colega de a mea are acelasi sintope aoleuuuuuu si nu avem decat 14 anisoriii nu vreauu diabetttttttttttttttttttttttttttt

comentarii utilizatori

acum 15 ani

sunt ionela si am sintome de diabett:-((oboseala,gura uscata,sete ingrozitoaree ajutoorr!!!!!nu vreau diabett off mai bine morr:-