Diabetul gestational sau diabetul de sarcina

Diabetul zaharat

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

fiul meu a fost diagnosticat acum o saptamana cu glaucom infantil,nu stiu ce sa fac sunt disperata va rog ajutati ma,am sunat spitalul de urgenta oftalmologie bucuresti dar am fost programata pe 16martie,nu pot astepta pana atunci !va rog din suflet ajutati ma acum in pragul Santului Craciun!Va multumesc din inima!ANGHELACHE NICOLETA

Raspunsuri (4)

carmen658

acum 15 ani

Bnuna Nicoleta,
Imi pare nespus de rau sa aud ca te-a programat medicul abia in martie, dar din pacate aceasta problema se trateaza numai chirurgical si nu prin medicamente. Ceea ce-ti pot spune este sa te rogi la Dumnezeu pentru copilul tau si succes la operatie. Multa sanatate.

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Buna ziua,
doresc sa-mi comunicati daca se poate un sfat legat de o problema ce are legatura cu ochiul.De vreo 2 saptamani am in fiecare zi ca o zbatere a ochiului in regiune de jos a ochiului producand un disconfort vizual.va rog sa-mi spuneti ce imi recomandati sa fac!?

magyval

acum 14 ani

Citat:
...De vreo 2 saptamani am in fiecare zi ca o zbatere a ochiului in regiune de jos a ochiului producand un disconfort vizual.va rog sa-mi spuneti ce imi recomandati sa fac!?

Ai primit vreun raspuns? Patesc la fel si nu stiu ce sa fac.

ionica

acum 14 ani

Parerea mea ar fi sa te adresezi unui medic oftalmolog, el te va indruma ce sa faci pe viitor. Bafta

Citat:
Buna ziua,
doresc sa-mi comunicati daca se poate un sfat legat de o problema ce are legatura cu ochiul.De vreo 2 saptamani am in fiecare zi ca o zbatere a ochiului in regiune de jos a ochiului producand un disconfort vizual.va rog sa-mi spuneti ce imi recomandati sa fac!?