Diabet

Diabetul zaharat

Postata de ilona manescu cu 11 ani in urma.

Tatal meu a fost de curand diagnosticat cu diabet si trebuie sa cumpar pentru el un aparat de masurat glicemia usor de folosit. Ce sa cumpar ?

Raspunsuri (1)

aimee preda

acum 11 ani

Eu am cumparat glucometru Healthy Line impreuna cu testele din farmacie si il folosesc de aproape 2 ani de cand am fost diagnosticata cu diabet.
Este foarte bun si usor de folosit. Il puteti cumpara cu incredere.