diabet

Diabetul zaharat

Postata de mmarinik75 cu 11 ani in urma.

buna seara sotul meu are 34 de ani si ia iesit glicemia 550 ce inseamna asta????

Raspunsuri (3)

Psih. Roxana Olaru

acum 11 ani

Sa mergeti de urgenta la spital sa nu intre in coma diabetica.

bogdaneko

acum 11 ani

Mergeti la spital repetati analizele daca apar tot asa sau mai mare va fi diagnosticat cu diabet tip 1 cred eu.

aura

acum 11 ani

Bun,Atunci ce trebuie sa facem ?Va rog dati solutii..............