DIABET

Diabetul zaharat Coma diabetica

Postata de daniela362124924 cu 15 ani in urma.

MAMA MEA A FOST IN COMA DIABETICA GL.517 .A FOST INTERNATA IN SPITAL,IAR ACUM FACE INSULINA.EA ESTE DIAGNOSTICATA CU DIABET TIP 2.ACUM GLICEMIA ARE VALORI APROAPE DE NORMAL 141.POATE RENUNTA LA INSULINA SI SA RECURGA DIN NOU LA PASTILE XIOFOR SI DIAPREL EI DESCOPERINDUI-SE ACUM 2 ANI HEPATITA C?

Raspunsuri (3)

carmen658

acum 15 ani

Buna,
Ar fi bine ca mama ta sa mearga la medicul diabetolog si sa ceara indicatii. Nu e de jucat cu diabetul. Sanatate

daniela362124924

acum 15 ani

MULTUMESC PTR. RASPUNS MISI. AM SA ITI URMEZ SFATUL

carmen658

acum 15 ani

Buna,
Nu ai pt ce. Sa ne mai scrii. Sanatate