Diabet tip II + reteta Monica taoiu

Diabetul zaharat

Postata de atuncice cu 13 ani in urma.

se poate administra reteta domanei Monica Toatiu, unui om care sufera de diabet TIP II? Vă rog sa-mi raspundeti uregent! Multumesc anticipat !

Raspunsuri (5)

roxana

acum 13 ani

care este reteta monicai tatoiu

atuncice

acum 13 ani

reteta monica tatoiu

laptisor de matca 4 g

miere salcam 1.5 kg

polen macinat 300 g

ser fiziologic 20 dL

tinctura propolis 150

se amesteca si se tine la frigider

se ia o lingura dimineata si o lingura seara

roxana

acum 13 ani

fiind diabetic nu prea are cum sa administreze zilnic atata miere.

Gabi

acum 13 ani

Pentru problema dvs de sanatate, in primul rand ar trebui sa faceti o analiza a intregului organism cu un aparat total inofensiv, care citeste la nivel de celula, fara radiatii si fara recoltare sange, pentru a vedea cauza problemelor dvs de sanatate. Aceasta analiza dureaza 30 de minute si costa doar 70 Ron. Apoi, in functie de rezultat vi se va recomanda tratament 100% naturist si personalizat pentru dvs. Pentru mai multe detalii si programari puteti suna la tel 0720325245. Gabriela.

amalia

acum 12 ani

sotul a fost diagnosticat4052011cu diabet2 hemoglobina7.9 cate gr.ar trebui sa contina fiecare fel de mancare ca fel doi ma refer paine am inteles 200gr pe zi va multumesc fffmult cu timpul o sa ma obisnuiesc