diabet probleme cu ochiii

Diabetul zaharat Edem macular diabetic

Postata de neagu_ionut83 cu 10 ani in urma.

poate sa imi expice si mie cineva poate au avut aceeiasi probleme
edem macular la ambii ochii mi se tot fac injectii reusesc si la scurt timp mi se scimba?
mar interesa sa stiu ce trebuie sa fac dupa ele ca nimeni nu imi spune ?trebuie sa tin regim ?sa nu fac efort ? sa nu obosesc ochii?

multumesc mult

Raspunsuri (1)

Dragos

acum 10 ani

Tratamentul implica rabdare si solutii personalizate.
Stiu pe cineva care si-a rezolvat problema de diabet, in aproximativ un an.
Daca vrei sa ma interesez contacteaza-ma la tel 0722.780.642