Daniel

Diabetul zaharat Abces dentar

Postata de MembruMobileApp1519198287 cu 6 ani in urma.

Buna ziua!!Am o problema de o săptămână am un gust sărat în gura si pe buze!! există un remediu pt asta sau am nevoie de un consult!! Mulțumesc

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-cavitatii-bucale/alterarea-gustului_7683

MembruMobileApp1519198287

acum 6 ani

Buna ziua de o săptămână am un gust sărat în gura!!ce sfaturi in dați?va mulțumesc