circulatie deficitara

Diabetul zaharat

Postata de angipopa cu 13 ani in urma.

Buna ziua!Am un baiat de 15ani,are circulatia periferica deficitara-are mainile si picioarele in permanenta foarte reci,i-a iesit la analiza sangelui glicemia 103mg/dl,nr de eritrocite5.84,HEM26.4,are foarte mult de invatat,fiind la seminarul teologic,a fost o perioada cand a suferit mult,a murit tatal lui cand avea aproape11ani.Va rog sa-mi spuneti ce remedii naturiste sa folosesc sau si medicamentoase,multumesc.

Raspunsuri (7)

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

angipopa

acum 13 ani

Va multumesc,am trimis un email la adresa indicata.

Iuli

acum 13 ani

Chiar puteti crede in asa niste p***ai ca cele de mai sus? Pacat pt copil...

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

Iuli

acum 13 ani

Ce ar fi sa devii tu un medic cu adevarat, specializat in homeopatie si sa nu mai dai sfaturi proaste si dupa ureche?

colnago

acum 13 ani

Buna ziua.
Un remediu naturist pentru inbunatatirea circulatiei sanguine poate fi bautura bioactiva Tahitian Noni.

Dr. Enculescu Dan-Anton

acum 13 ani

trebuie sa ai mai repetati glicemia la un laborator mai bun