ce se intampla?

Diabetul zaharat

Postata de marya123456789 cu 10 ani in urma.

de ceva timp la picorul stang am amorteli si furnicaturi am diabet tip 2 si valorile gicemilor e intre 125 150 la o valoare de 140 e chiar asa de mare de am aceste furnicaturi la picior?

Raspunsuri (2)

Dr. Oana Panfir

acum 10 ani

Cel mai probabil aveti manifestari de tip neuropatie diabetica. Consultati medicul neurolog pt o exalinare detaliata si pt aplicare tratament (Thiogamma).

Aries27

acum 10 ani

Buna ziua! Va recomand un supliment natural chinezesc foarte bun, Diabetico Forte.
http://farmaciaardealul.ro/diabetico-forte