CANESTEN, crema

Diabetul zaharat

Postata de mackie cu 12 ani in urma.

Daca este recomandata in tratamentul Fimozei la diabetici si cum se administreaza

Raspunsuri (1)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna seara,

ne-ati putea scrie mai multe despre situatia dumneavoastra? diagnosticul de fimoza si tratamentul au fost puse de un medic? canestenul din cate stiu este un antimicotic, iar fimoza se trateaza prin decalotare progresiva sau in cazuri mai severe, chirurgical. pentru mai multe detalii despre cei doi termeni va propun urmatoarele doua articole:

//sfatulmedicului.ro/medicamente/canesten-crema_10822
//sfatulmedicului.ro/dictionar-medical/fimoza_965

va urez o seara buna