Calculeaza aportul de glucide din racoritoare

Diabetul zaharat

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

Sotul meu in virsta de 38 ani,a suferit anul acesta un ACV ischemic,declansat pe deficit de proteine "C" si "S", in urma caruia face tratament cu sintrom pas. si un sfert,as dori sa stiu daca sotul meu mai are sanse de vindecare .

Raspunsuri (1)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Daca mama se razgindeste in privinta avortului, ce implicatii sint asupra copilului? El simte ca la un moment dat mama a vrut sa faca avort? Simte ca la un moment dat n-a fost vrut si i s-a dorit moartea?