cadere par din barba

Diabetul zaharat

Postata de geanyboy14 cu 13 ani in urma.

buna ,am o problema de vreo 2 luni mi a cazut o portiune mica din barba(par)si tot se intinde acum e cat un banut rotund,si e lucioasa portiunea aceea unde a cazut parul,ce poate fi ?am probleme cu stomacul,sunt tot timpul obosit ,epuizat dupa ce ies de la munca,am slabit,acum 5 luni aveam 81kg acum am 73 la 1,73 inaltime,cand nu ma doare stomacul ma dor maselele cand nu ma dor maselele tusesc de ma ia naiba nu mai scap de probleme ,ce poate fi?

Raspunsuri (3)

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

geanyboy14

acum 13 ani

da mananc mai sarat si am socuri cam in fiecare zi cu sotia mea cu care ma cert,deci nu am vreo boala grava ceva neobisnuit

jaffaffa

acum 12 ani

din pacate nu am un raspuns pentru tine si tot din pacate se pare ca am aceeasi problema. daca ai aflat ceva intre timp te rog spune-mi si mie. multumesc!