buna

Diabetul zaharat

Postata de dianasele cu 11 ani in urma.

buna...am o intrebare.....am un aparat de glicemie acucec....problema e ca benzile pt luarea glicemiei mi-au expirat:(....mai are rost sa le foloses sau le pot arunca?dau eroare

Raspunsuri (2)

dorudopp

acum 11 ani

buna
poti sa le arunci. este mult mai importanta rigurozitatea rezultatelor. mi ss-a intamplat aclasi lucru si n-am stat pe ganduri. daca mai ai intrebari legate de diabat te astept.
[email protected]
nu te costa nimic.
doru dopp

Dr. Enculescu Dan-Anton

acum 11 ani

Acum este o promotie la glucometrele Freestyle papillon lite .primest 1 glucometru gratuit daca cumperi 100 de teste(pret 120 ron la farmacia Iancului 59 si 140 ron la farmaciile catena)Aceste glucometre erau 200 ron in farmaciile Dona si sunt foarte precise
Pretul la teste accucech este 730 ron asa ca pe termen lung nu prea renteaza daca iti iei des glicemia .In plus cu freestyle papillon lite poti sa iti iei glicemia si din palma unde este nedureros