buna ziua

Diabetul zaharat

Postata de vanesika cu 13 ani in urma.

Eu am diabet tip // si vreau sa fac si eu un bebe de 2 ani de zile vad ca nu pot sa raman insarcinata ce trrebuie sa fac ce medicamente imi recomandati sau ce imi recomandati astept raspuns multumesc o zi buna

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

Ati fost la ginecolog? Ati facut toate analizele? Ce a spus medicul? Va dati seama ca nu poate sti cineva prin intermediul unui forum de ce nu ramaneti insarcinata daca nu dati detalii despre raspunsul medicului sau medicilor pe care i-ati consultat.

vanesika

acum 13 ani

nu nu am fost ptr ca mie frica nu stiu ce sa fac am avut o injectie urinara si mia dat antibiotice dar acum mia trecut o fi si din cauza la infectie sa nu pot ramane insarcinata

Iuli

acum 13 ani

Pai daca nu ai fost de frica, stai asa si asteapta diagnostice si tratamente pe forumuri. Imi pare rau sa spun asta.