buna ziua stie cineva sa imi raspunda si mie va rod din suflet

Diabetul zaharat

Postata de lidia39 cu 16 ani in urma.

in urma cu 2 ani am fost diacnosticata de diabet zaharat dar mi sa cerut adeverinta de salariat si de atunci numai m-am dus la un control,as vrea sa stiu daca aceste analize sunt gratuite la diabetici?sau cum trebuie procedat?sunt inscrisa in evidenta de diabet dar nu am mai fost...va rog ajutati-ma

Raspunsuri (1)

lidia39

acum 16 ani

in urma cu 2 ani am fost diacnosticata de diabet zaharat dar mi sa cerut adeverinta de salariat si de atunci numai m-am dus la un control,as vrea sa stiu daca aceste analize sunt gratuite la diabetici?sau cum trebuie procedat?sunt inscrisa in evidenta de diabet dar nu am mai fost...va rog ajutati-ma