Glicemie buna ?

Diabet zaharat tip 1

Postata de MembruMobileApp1495091897 cu 6 ani in urma.

Buna ziua. Astazi am facut testul de glicemie deoarece am unele simptome neplacute cum ar fii: sete permanenta, oboseala permanenta, ameteala, pofta de mancare, batai de inima. Glicemia mi-a iesit 86. Dar eu de ce am aceste simptome de 2 luni? Am facut setul complet de analize si toate mi-au iesit bine. Am 21 de ani, 89 kg si 1,85m.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Va recomandam sa mergeti la medic pentru interpretarea analizelor sau puteti folosi serviciul cu plata (//sfatulmedicului.ro/consulta-medicul-online), unde veti primi raspunsul medicului.