sunt diabetica si de trei zile vomit galben, amar si cantitate mare tot de atunci nu pot manca sau ?

Diabet de tip 2 Refluxul gastroesofagian

Postata de Utilizator21574733180 cu 4 ani in urma.

lua medicamente, am fost la medicul diabetolg si a pus totul peglicemia mare 320 dar ce pot face si de ce vomit? mai ales ca nu pot manca sau lua medicatia. mai e o problema suparatoare nu stiu daca are legatura cu diabetul si voma dar tot din acea perioada cand au inceput simtomele de voma am inceput sa am dureri musculare in tot corpul de nu imi gasesc locul in picioare ma dor de simt nevoia sa ma asez dar asezata ma doare foarte tare mijlocul, in pat nu imi gasesc locul ca ma doare peste tot va rog din suflet daca ma puteti ajuta cu un sfat

Raspunsuri (3)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.

John888

acum 2 luni

Bună ziua. Sunt diabetic de 20 de ani. Va asigur ca ce spuneți nu are prea mare legătură cu glicemia de 320,prea puțin. Luați-vă tratamentul de diabet neapărat însă faceți un control la bila și ficat. În special la bila. Vedeți ce fel va simțiți după un No-Spa.

John888

acum 3 saptamani

Revin,.Prea putin nu ma refer la glicemie.Ma refer ca prea putin sa aibe legatura.