De ce am glicemie oscilanta ?

Diabet de tip 2 Neuropatie diabetica

Postata de MembruMobileApp1496941723 cu 6 ani in urma.

Buna ziua.
Am diabet zaharat tip 2 non insulino-dependent.In ultimele 5 zile am avut urmatoarele valori ale glicemiei :180;265;106;65;115. Am 63 ani ,64 kg

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Diabetul-Zaharat/12-cauze-posibile-ale-oscilatiei-nivelului-glicemiei_13525

Utilizator21678871599

acum 3 luni

Salut. Și eu am diabet de tip 2 și am avut probleme cu fluctuațiile nivelului de zahăr. Pentru a le rezolva, am folosit remediul natural Inspicure. Acesta stabilizează nivelul de zahăr, ajută la evitarea complicățiilor în diabet și, în general, îmbunătățește starea generală a organismului. Pentru mine, acest remediu a făcut viața mult mai ușoară, încercați-l și voi.