vreau o recomandare

Dezechilibrele hormonale

Postata de Ramona-Alexandra cu 15 ani in urma.

As dori si eu o recomandare pt un medic endocrinolog competent si inacelasi timp apropiat de pacienti.Va rog frumos nu ocoliti mesajul meu si ajutati-ma pt ca am pb cu tiroida si m-am saturat sa fiu cobai de 12 ani.Aici in Constanta inca nu am reusit sa gasesc medicul potrivit.Va multumesc anticipat.

Raspunsuri (5)

acum 15 ani

In bucuresti, la Parhon poti merge la dr corina neamtu, super de treaba si draguta

drobot

acum 15 ani

si eu am probleme destul de serioase te rog scrie-mi daca ai rezolvat ceva [email protected]

Viorel3599966

acum 15 ani

dr.Varciu policlinica de diagnostic rapid din Brasov. scurt PRD str Vulturului e tare tipul nu e plafonat

Viorel3599966

acum 15 ani

dr.Varciu policlinica de diagnostic rapid din Brasov. scurt PRD str Vulturului e tare tipul nu e plafonat

nicolae alexandru

acum 15 ani

Daca ai terminat cu animalele (doctorii) din Constanta si ajungi la Bucuresti la Parhon ai mare grija si acolo,cel mai nemernic este dr Ghemigean (chiar daca este cel care l-a operat pe Basescu), animalu` asta are clinica particulara si cu pacientii de la Parhon doar se joaca.Iti urez sanatate si mult noroc! Si inca ceva, indiferent ce ai la glanda tiroida, NU TE OPERA, tratamentu` este acelasi, si daca te operezi si daca nu.Eu am avut nodul tiroidian inainte de operatie si acum am altu`, numai dupa 10 luni de la operatie.