va rog sa ma ajutati

Dezechilibrele hormonale

Postata de popana cu 9 ani in urma.

am 17 ani si sufar de sindrom nefrotic de la 8 ani.am facut tratament cu cortizon si inca fac.sufar si de hirsutism.nu e avansat dar se observa mai ales pe ten.e din cauza medicamentelor ?cum pot sa scap de acesta problema.va rog sa ma ajutati

Raspunsuri (1)

luminita270

acum 9 ani

Consultati un medic endocrinolog,pentru investigatii si tratament.