tulburari menopauza

Dezechilibrele hormonale

Postata de Raluca12673777 cu 12 ani in urma.

Am transpiratii in zona fetei la efort,dupa ce mananc,cand ma enervez si uneori noaptea in somn.Care ar putea fi cauza? mentionez ca am varsta de 52 ani si sunt operata(histerectomie subtotala).

Raspunsuri (1)

dora

acum 10 ani

Este normal sa ai aceste simptome. In corpul tau se produc o serie de modificari hormonale. Si eu am aceleasi simptome si suport