TTromboza ?

Dezechilibrele hormonale

Postata de MembruMobileApp1503650645 cu 6 ani in urma.

Am două cezariene și o extrauterina efectuate la exterior pe aceeași tăietură. E posibil sa am tromboflebita din această cauză? Am venele foarte umflate pe tot corpul și ies în relief. Sunt dureroase, mai ales cele de la picioare.Ma poate ajuta cineva cu un sfat?

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-ale-venelor/boli-ale-venelor-varice-si-tromboflebite_961

MembruMobileApp1503650645

acum 6 ani

Multumesc. As fi recunoscătoare să aflu cum se poate face diagnosticarea pentru Tromboflebita.