Tratament pentruadenomsuprarenalian dreapta?

Dezechilibrele hormonale

Postata de Moisa ilona cu un an in urma.

Am fa cut un ct abdomonal la indicatia dnei doctor si a fost gasitficat cu dimensiuniLHD16 CM LSH 7CM COLESTEROLMAIMARE DE200 TRIGLICERIDELE302 TGP52 si nodul hipodens de 29 mmfaraioadofilie auprarenalian drept(adenom) hepatomegalie va rog sa mi spuneti daca este grav si daca se poatee prin tratament medicamentos va multumesc

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Va recomandam sa va adresati unui medic specialist pentru interpretarea rezultatelor analizelor medicale.

Puteti face o programare la un medic internist: https://www.clickmed.ro/medic/medicina-interna