tiroida

Dezechilibrele hormonale

Postata de mganea cu 11 ani in urma.

buna seara,am o rugaminte la dv, ce simtome poate sa dea un lob al tiroidei marit cu 2 mm,

Raspunsuri (2)

andreaa.m

acum 11 ani

Cred ca ar trebui sa-ti faci un control la un medic specialist, apoi analize de specialitate. Eu am facut asa ceva la domnul doctor Alexander Barac la Family Clinic din Pipera. E un medic haios, de gasca, care iti raspunde la orice intrebare. Incercasem si la Parhon dar acolo e jale, trebuie sa te programezi cu luni inainte. Eu ma simteam trista, fara rost si luasem in greutate. M-am tratat si sunt bine! Iti doresc succes!

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Poate da senzatie de sufocare, de nod in gat, etc.
Este indicat sa consultati medicul endocrinolog pentru evaluare si recomandari adecvate.