Tiroida sau hipofiza?

Dezechilibrele hormonale

Postata de Cristina.atat am cu 9 ani in urma.

LTD=3,5cm3 , LTS=5,9cm3, dureri de cap puternice, nu suport caldura si nici soarele, tensiune arteriala 13 cu 8, 14 cu 8, 15 cu 9 , inghit cu dificultate si nu am aer. Endocrinologul mi-a recomandat vitamine. Un endocrinolog bun in Sibiu? Va multumesc.

Raspunsuri (1)

Daniela

acum 9 ani

Buna, doctorita endocrinolog Podia Igna Claudia de la Centrul de medicina ambulatorie Sibiu - Vest este foarte priceputa, eu merg de aproape doi ani la ea si sunt bine. Tel. 0269 225536 daca vrei sa-ti faci programare.
Multa sanatate!