spirulina

Dezechilibrele hormonale

Postata de nela1000 cu 10 ani in urma.

pai mie doctorul mi-a prescris eutirox dar organismul meu nu il suporta si trebuie sa il schimb.

Raspunsuri (1)

Studenta anul vi MG

acum 10 ani

care e legatura dintre eutirox si spirulina?

eutirox = hormoni tiroidieni, utilizati in tratamentul hipotiroidiei. daca nu tolerati medicatia mergeti la medicul endocrinolog sa va modifice doza, dar renuntarea la substitutia hormonala nu este o solutie