spirulina

Dezechilibrele hormonale

Postata de nela1000 cu 10 ani in urma.

Daca am avut o operatie de extirpare totala a tiroidei , cata spirulina trebuie sa i-au si daca este buna . Daca nu spuneti-mi un medicament care trebuie luat.

Raspunsuri (2)

Victoras

acum 10 ani

Tratamentul trebuie sa iti fie prescris de medicul ce a efectuat operatia sau de cel endocrinolog!!!

Gheorghe Roxana Maria

acum 9 ani

Buna seara a-și vrea sa iau si eu spirulina sant operata de tiroida si nu am scos-o pe toată decât jumătate iau eutirox de 50 . De cand m-am operat am 2 ani prima oară am ținut un regim am slăbit 7 kg si an iarna le-am pus la loc a-și vrea sa stiu daca am voie spirulina si câta sa iau pe zi o seara buna multumesc