Sanatatea femeii - vulnerabilitati

Dezechilibrele hormonale

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

ESTE INTERESANT ACEST ARTICOL DAR AS VREA SA AFLU MAI MULTE INFORMATII.AS VREA SA STIU CE PUTEM FACE IN MOMENTELE DEPRESIVE

Raspunsuri (3)

Florin101

acum 16 ani

Incearca sa te gandesti la lucruri care iti aduc fericire in viata ... orice te poate binedispune ... eu asa fac ... dar nu sunt femeie ... sper sa functioneze si la tine ... mult success

Elena991510

acum 16 ani

Incearca sa iti ocupi tot timpul cu diferite activitati, iti va face bine...
Sanatate!

Nicusor195082

acum 16 ani

Incearca sa itzi ocupi timpul liber cu chestii care pot sa itzi aduca un final de care sa potzi fii multzumita .tre sa te obosesti in timpul zilei ca sa potzi dormi noaptea , si asa creerul se odihneste si nu mai ai starea de oboseala continua si ganduri negre