Sa consult alt ginecolog?

Dezechilibrele hormonale

Postata de MembruMobileApp150330210426911 cu 8 ani in urma.

Buna am si eu o intrebare...pe 28 mai am pierdut o sarcina ...ciclul mia venit normal..dar in octombrie pe 14 mi-a venit si nici psna in ziua de azi nu mi-a trevut.zici ca ma taiat cineva este foarte curat sangele si foarte rosu. La ginecolog am fost si mi-au spus ca totul este normal...sa consult alt ginecolog? A si sa nu uit am dureri foarte mari de cap si ameteli si de un timp lipsa poftei de mancare (iau vitamine dar degeaba...)

Raspunsuri (1)

Dr. Lavinia Ivanescu

acum 8 ani

Buna ziua , este foarte indicat sa mai consultati si alt medic ginecolog . Orice sangerare care se prelungeste atat de mult nu este normala iar simptomele dumneavoastra (ameteala , lipsa poftei de mancare si durerea de cap ) sunt conforme cu o anemie .