recomandare

Dezechilibrele hormonale

Postata de ANA MARIA34100870 cu 15 ani in urma.

Multumesc din suflet d-nei dr. pt. timpul acordat mesajului meu si raspunsul oferit.As dori daca nu cer prea mult o recomandare din partea dansei a unui medic endocrinolog din Bucuresti la care sa merg pt o consultatie, eventual sa vizualizeze actualele rezultate.Va multumesc anticipat si va urez succes in cariera

Raspunsuri (1)

ozkil

acum 15 ani

Buna ziua.....ma confrunt cu o problema de sanatate de 6 ani in final nici acum nu stiu ce am.....depresie sau tiroida toti medici la care am mers imi spun ca-s depresiva si o gusa stabila.......eu te-as putea recomanda un medic endocrinolog foarte bn....policrinica panduri DR GOLSTEIN DANIELA este un medic foarte bn numai ca eu am plecat din tara si nu mai ma-m dus dar mam simtit mai bn dupa tratamentul dansei acum imi este rau din nou...sper sa va ajute informatia mea...SANATATE